KAMENNÝ OBCHOD | O NÁS | JAK NAKUPOVAT | NAPIŠTE NÁM

PŘIHLÁSIT SE | REGISTRACE

objednejte si bez registrace
svetkavy@seznam.cz | +420 604 537 840

Jak si vybrat vhodný kávovar?

Budoucí uživatel by si měl ujasnit jaké nápoje chce konzumovat (prosté presso či další kávové variace), kolik káv denně by měl kávovar produkovat a jak velkou péči chce věnovat práci s kávovarem.

Bude-li trvat jen na výrobě espressa, pak postačí kávovar bez trysky na páru, pákový, na kávu mletou či kapsle. Spotřebitel, který rád pije cappucino či caffe late by měl dát přednost  přístroji s tryskou na páru, pomocí které vytvoří kvalitní mléčnou pěnu.

Kávovary levnější obecně snesou menší denní zatížení produkce káv (mají jednodušší konstrukci a tudíž cenově levnější), jsou tedy vhodnější k domácímu použití, či do menších provozů. Pro větší kanceláře jsou vhodné poloautomatické či plně automatické přístroje.

Přístroje na kapsle nevyžadují průběžnou péči, pouze se dolévá voda do nádržky a mění kapsle v páce či vysypává odpadová schránka. Rovněž tak i poloautomatické kávovary nevyžadují velkou péči, navíc mají i vlastní kávomlýnek, lze tedy na nich připravovat nápoje ze zrnkové kávy. U ostatních kávovarů je nutné použít kávu výrobcem již namletou nebo dokoupit solitární kávomlýnek.

Akční nabídka

Segafredo Selezione Oro
1 kg, zrnková
Nyní 400 Kč (pův. 450 Kč)
 © Medoca s.r.o., 2004-2024

designed by adamovo.com